Tutaj języki

Lorem Ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
Lorem Ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit.
previous arrow
next arrow
Slider

BaitZone,
The Evolution Of Bait.

Firma BaitZone została założona w 2009 roku, i jest jednym z najlepszych producentów przynęt przyjaznych PVA. Oferujemy szeroką gamę przynęt, które są wygodne, warte swojej ceny i sprawdzone pod względem skuteczności.
Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych przynęt, które dostarczamy w wytrzymałych opakowaniach wielokrotnego użytku, przyjaznych dla środowiska i ryb. Nasze przynęty są „gotowe do łowienia”, wystarczy otworzyć pokrywę i używać prosto z wiadra, bez konieczności przygotowywania. Włożyliśmy ciężką pracę aby przygotowania nasze przynęty. Wszystkie one są produkowane ręcznie.
Nasza przynęta są w sprzedaży w całej Europie, możesz znaleźć lokalnego dystrybutora, przeszukując naszą stronę dystrybutorów. Oferujemy bardzo osobiste podejście do naszego produktu, mając na celu dostarczenie najlepszej przynęty karpiowej na świecie. Podróżujemy po Polsce, odwiedzając wiele pokazów sprzętu wędkarskiego, więc jeśli jesteś w pobliżu, zapraszamy do naszego stoiska. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznie, e-mailem lub pocztą w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów.

Wygoda

Można używać produktów BaitZone prosto z opakowania. To oznacza, że można wrócić do wędkowania szybciej.

Produkt przygotowany ręcznie

Wszystkie produkty BaitZone wykonywane są ręcznie.

Ekonomia

Produkty BaitZone pozostają świeże i gotowe do użycia przez wiele miesięcy, dzięki temu oszczędzasz pieniądze.

Sprawdzony wskaźnik sukcesu

Nie bój się poinformować nas jak dobre są nasze produkty, nasi klienci i doświadczeni wędkarze polecają BaitZone, ponieważ udowodniono, że łowi ryby.